ПОЗДРАВИТЕЛЕН АДРЕС

До Чубрина Стефанова,
Директор на ОУ
„Св. св. Кирил и Методий” – Свети Влас,
до учителите, служителите и учениците
на училището

Уважаема г-жо Стефанова,
Директор на ОУ „Св. св. Кирил и Методий” – Свети Влас,
Уважаеми учители, служители и ученици,

За мен е чест и удоволствие да Ви поздравя с празника на Вашето училище, носещо името на светите братя Кирил и Методий! Училище с богата просветителска традиция, с неповторим новаторски дух, със съвременен облик, с висококвалифицирани специалисти, с възможности за иновативно образование, с вдъхновяваща и подкрепяща среда. Училище със 120 –годишна успешна история.

Днешният празник е повод за гордост от натрупания опит, постигнатите успехи в учебния и възпитателния процес и искрено признание към усилията на поколения учители и ученици. Нека, както и до сега, училището да е огнище на вдъхновение, където всеки успех е стъпка към по-добро утре, а всеки урок – урок по човечност, смелост и доброта.

Уважаеми учители, позволете ми в този празничен ден да засвидетелствам уважението и благодарността си към Вас, хората, които с вдъхновение, ежедневно себеотдаване и търпение възпитавате и изграждате децата на Община Несебър. Желая Ви здраве, силен дух и воля! Продължавайте с делата си да пишете историята на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Свети Влас!

Скъпи ученици, бъдете здрави, целеустремени и отговорни. Нека жаждата Ви за знания не секва, за да покорявате нови върхове и да сбъдвате своите най-съкровени мечти.

Честит празник!

С уважение:

Николай Димитров,

Кмет на Община Несебър