Община Несебър Ви кани на концерт по случай 20 години от създаването на Танцово студио ,,Месембрия“ при ООШИ – Несебър. Събитието под надслов „Нишки се вплитат, хоро се преде“ ще се състои утре, събота, от 18.30 часа на амфитеатър „Жана Чимбулева“ в Стария град.
ПОКАНА