Днешният ден бележи един от най-вълнуващите и значими моменти във Вашия живот – сбогуване с училищния чин и поемане по нов път, изпълнен с мечти, предизвикателства и възможности.
През изминалите дванадесет години трупахте ценен капитал от знания, намерихте споделени приятелства и научихте важни житейски уроци по човечност. Дванадесет години Вие се подготвяха за истинския живот, изпълнен с хиляди избори, трудни решения и нови върхове.
Сега е времето да превърнете знанията в успехи, а мечтите – в реалност, сега е времето да откривате нови простори с оптимизъм и да градите бъдещето си смело, с високо вдигната глава и чисто сърце! Бъдете дръзки, целеустремени и прославяйте родното си място, където и да Ви отведе животът!
Пожелавам Ви успех!
Николай Димитров,
Кмет на Община Несебър